20845

Hakkımızda

35 yıldır Türkiye nin ve çeşitli ülkelerin dış mekanda her türlü hava şartlarına uygun depreme dayanıklı uzun yıllar hizmet verebilecek kütük evler ve ahşap omurgalı tesisler ürettik.
Dış mekanda dayanıklılık her zaman bizim için ön plandaydı; şimdi edindiğimiz tüm tecrübe ile Tahta Sandalye ve Tahta Masa üretimi ile sizlere sunuyoruz.
Masalarımızı Dünyanın en iyi ve en dayanıklı çam ağaçlarının yetişmiş olduğu İsveç ve Finlandiya ülke çam ağaçlarını kullanarak yapmaya karar verdik.
Sandalye üretimimizde ise suyu seven uzun yıllar hizmet alabilecek çok dayanıklı Çınar ağaçlarını tercih ediyoruz.
Yapmış olduğumuz Masa ve Sandalyelerin bir kere alındığında ömür boyu kullanarak ; Dededen Toruna yadigar kalmasını düşünerek gerçeğe dönüştürdük.  
Endüstriyel her türlü üründen uzak durarak, Tahtanın dokusunu,ruhunu ve orjinalliğini geri kazanmak için sanki 150 yıl önceki teknoloji ile çalışıyormuşcasına tahtasını boyasını el ile yaptık!..
Şimdi tüm müşterilerimize satmış olduğumuz ürünlerde , kırılma ve herhangi bir sebepten ötürü deforme olması durumunda ürünü aynı hafta içerisinde ömür boyu yenisi ile değiştirme sözü ve garantisi verdik ve bu düşünce ile devam edeceğiz.
Tüm müşterilerimiz için renkli ve sağlık dolu günler dileriz.
                                                                                                      Tahta Sandalye Ailesi


Tahta Sandalye Markamız ve bu sitede görsellerinin olduğu sandalye tasarımlarımız T.C Türk Patent Enstitüsü 554 sayılı endüstriyel tasarımların korunması hakkında kanun hükmünde karaname nin 12 maddesi gereğince korunmaktadır.